fbpx

O firmie

O nas

Spółka Runvido powstała w 2019 roku, jednak początek projektu sięga znacznie wcześniej. W roku 2017 wpadliśmy na pomysł, aby materiały drukowane ożyły tak, jak w filmie o Harrym Potterze. Postanowiliśmy stworzyć prototyp aplikacji, który spodobał się naszym klientom. Gdy zainteresowanie aplikacją sukcesywnie wzrastało, wspólnie z przyjaciółmi zatrudniliśmy kolejnych programistów.

W marcu 2019 roku, po otrzymaniu wielu wyróżnień i nagród na rynku polskim oraz zagranicznym założyliśmy spółkę Runvido. W tym czasie powstał profesjonalny panel do zarządzania aktywnymi targetami w aplikacji. Z powodzeniem przeprowadzaliśmy kampanie marketingowe na całym świecie dla naszych małych i dużych klientów.

Nagrody

Otrzymaliśmy wiele nagród i wyróżnień na całym świecie. Kliknij i zobacz naszą historię.

Innowacja

Pozwól, aby Twoja firma była pionierem innowacji. Wyprzedź konkurencję i używając technologii AR zwiększaj zyski.

W grudniu 2019 roku otrzymaliśmy dotację z NCBR w kwocie powyżej 7 mln złotych na stworzenie silnika do rozpoznawania elementów 3D, którego powstanie planowane jest na koniec 2022 roku. Aktualnie do grona naszych klientów dołączyły kolejne duże firmy z całego świata.

Podejmując współpracę z nami, masz pewność, że Twoja firma będzie postrzegana jako innowacyjna oraz otwarta na nowe technologie. A co najważniejsze, sprawimy, aby technologia Rzeczywistości Rozszerzonej pomogła zwiększyć zyski Twojej firmy.

Team

Dołącz do naszego ponad 20 osobowego zespołu programistów, którzy dbają o to, aby aplikacja Runvido była wyjątkowa i dostosowana do potrzeb klientów. W naszym teamie znajdują się specjaliści z zakresu sztucznej inteligencji (AI), uczenia maszynowego (machine learning) oraz rozszerzonej rzeczywistości (AR). Nie jesteś programistą? Sprawdź, być może mamy ofertę także dla Ciebie.

Misja

Tworzymy szybko rozwijającą się firmę technologiczną, która wymaga podążania za wymogami przyszłości. Chcemy stworzyć wyjątkowe narzędzie, które będzie rozpoznawać elementy 3D, np. samochód, markę samochodu czy też kolor. Liczymy, na to, że wdrożenie tego typu rozwiązań znacząco ułatwi funkcjonowanie społeczeństw w świecie (np. poruszanie się osób niepełnosprawnych czy niewidomych), a także usprawni zdobywanie informacji i wykorzystywanie ich do celów publicznych oraz komercyjnych przez instytucje, organizacje czy podmioty komercyjne.

Własny silnik AI i AR

Otrzymaliśmy ponad 7 mln złotych z NCBR na stworzenie silnika do rozpoznawania obiektów 3D. Koniec projektu przewidywany jest na 2022 r.

Klienci

Słuchamy naszych klientów i wyciągamy wnioski z każdej zrealizowanej kampanii. Tworzymy nowe funkcje dla naszych klientów.

Ekspansja

Każdego roku powiększamy nasz zespół czterokrotnie. W 2022 roku planujemy otwarcie biura m.in w Niemczech i USA.

Co mówią nasi klienci?