fbpx

O firmie

O nas

Spółka Runvido powstała w 2019 roku, jednak początek projektu sięga znacznie wcześniej. W roku 2017 wpadliśmy na pomysł, aby materiały drukowane ożyły tak, jak w filmie o Harrym Potterze. Postanowiliśmy stworzyć prototyp aplikacji, który spodobał się naszym klientom. Gdy zainteresowanie aplikacją sukcesywnie wzrastało, wspólnie z przyjaciółmi zatrudniliśmy kolejnych programistów. W marcu 2019 roku, po otrzymaniu wielu wyróżnień i nagród na rynku polskim oraz zagranicznym założyliśmy spółkę Runvido. W tym czasie powstał profesjonalny panel do zarządzania aktywnymi targetami w aplikacji. Z powodzeniem przeprowadzaliśmy kampanie marketingowe na całym świecie dla naszych małych i dużych klientów. W grudniu 2019 roku otrzymaliśmy dotację z NCBR w kwocie powyżej 7 mln złotych na stworzenie silnika do rozpoznawania elementów 3D, którego powstanie planowane jest na koniec 2022 roku. Aktualnie do grona naszych klientów dołączyły kolejne duże firmy z całego świata.
Podejmując współpracę z nami, masz pewność, że Twoja firma będzie postrzegana jako innowacyjna oraz otwarta na nowe technologie. A co najważniejsze, sprawimy, aby technologia Rzeczywistości Rozszerzonej pomogła zwiększyć zyski Twojej firmy.

Nagrody

Otrzymaliśmy wiele nagród i wyróżnień na całym świecie. Kliknij i zobacz naszą historię.

Innowacja

Pozwól, aby Twoja firma była pionierem innowacji. Wyprzedź konkurencję i używając technologii AR zwiększaj zyski.

Team

Dołącz do naszego ponad 20 osobowego zespołu programistów, którzy dbają o to, aby aplikacja Runvido była wyjątkowa i dostosowana do potrzeb klientów. W naszym teamie znajdują się specjaliści z zakresu sztucznej inteligencji (AI), uczenia maszynowego (machine learning) oraz rozszerzonej rzeczywistości (AR). Nie jesteś programistą? Sprawdź, być może mamy ofertę także dla Ciebie.

Misja

Tworzymy szybko rozwijającą się firmę technologiczną, która wymaga podążania za wymogami przyszłości. Chcemy stworzyć wyjątkowe narzędzie, które będzie rozpoznawać elementy 3D, np. samochód, markę samochodu czy też kolor. Liczymy, na to, że wdrożenie tego typu rozwiązań znacząco ułatwi funkcjonowanie społeczeństw w świecie (np. poruszanie się osób niepełnosprawnych czy niewidomych), a także usprawni zdobywanie informacji i wykorzystywanie ich do celów publicznych oraz komercyjnych przez instytucje, organizacje czy podmioty komercyjne.

Dotacja

Otrzymaliśmy ponad 7 mln złotych z NCBR na stworzenie silnika do rozpoznawania obiektów 3D. Koniec projektu przewidywany jest na 2022 r.

Klienci

Słuchamy naszych klientów i wyciągamy wnioski z każdej zrealizowanej kampanii.

Ekspansja

Każdego roku powiększamy nasz zespół czterokrotnie. W 2022 roku planujemy otwarcie biura m.in w Niemczech i USA.

Co mówią nasi klienci?

Dotacja na prawie 10 mln złotych

Dotacja, którą otrzymaliśmy z NCBR, pozwala nam na przygotowanie narzędzia do tworzenia gier terenowych opartych na silniku rozpoznawania obrazów 2D i 3D. Silnik jest naszą autorską technologią, którą możesz wykorzystać w swoim biznesie. Poznaj ofertę i dowiedz się więcej na temat rzeczywistości rozszerzonej.

Oś czasu

Pomysł - 2017

May 1

Pomysł, aby materiały przemówiły jak w filmie Harry Potter.

Prototyp - 2017

December 1

Pierwszy prototyp aplikacji. Przedstawienie pomysłu w wielu firmach na terenie Polski.

Założenie spółki - 2019

March 8

Liczne wdrożenia aplikacji dla klientów, a także wygrane konkursy w Polsce i za granicą, przyczyniły się do  powstania oddzielnej spółki Runvido.

Dotacja 10 mln złotych - 2019

December 1

Runvido otrzymało dotację w kwocie ponad 7 mln złotych na stworzenie silnika do rozpoznawania obiektów 3D. 

Wdrożenia - 2020

December 31

W związku z wieloma wdrożeniami dla klientów (głownie w wersji white label), spółka osiągnęła pierwsze zyski.

EXPO Dubai 2020 - 2021

October 1

Runvido jest jednym z 21 partnerów technologicznych Polskiego Pawilonu na Expo 2020 w Dubaju. Jest to niezwykle prestiżowe wyróżnienie oraz okazja dla naszego zespołu do poznania rynku ZEA

Podpisanie umów - 2021

December 19

Na zakończenie roku podpisane zostały umowy z nowymi oraz  dotychczasowymi klientami. Spółka osiąga kolejny wzrost na koniec roku.